top of page
_chillipictures Lucky YOGA ALL EXPORT STARS-22.jpg

JÓGA

Jógová praxe je jako my, každý den je úplně jiná, originální. Tímto způsobem přistupuji ke svým klientům a jejich individuálním cílům a potřebám. Čerpám ze svého, neustále se rozšiřujícího, jógového vzdělání v oblasti klasické hatha jógy, yin jógy, vinyásy a dalších směrů. Všechno souvisí se vším, spánek, pohyb, strava a životní styl. To vše se odrazí na našem zdraví a ve tváři.

Soukromé lekce

Ke každému klientovi přistupuji k jako nepopsanému listu papíru. Můžeme začít úplně od začátku a správně nastavit pohyby a pozice. Pravidelností jsme společně schopni se dostat tam, kam jsme si určili, nebo jen společně plout nekonečným oceánem možností jógových lekcí.

Na soukromou lekci se objednej přes e-mail.

Lucy_-84_edited.jpg

Lucky home video

Samostatná, pravidelná domácí praxe je základ, potřeba, vášeň, cokoliv, co potřebujete. Videa z mých balíčků vám pomohou na vaší cestě s jógou, Cvičit můžete kdekoliv, kdykoliv, jen vy, já a jóga. V každém balíčku je mix stylů: hatha, yin, vinyása, jóga pro silné tělo, dýchání, meditace. Každý balíček je jiný, atmosférou, ročním obdobím….

Balíčky jsou vhodné i pro začátečníky.

Napiš mi e-mail s objednávou.

Lucy_-82_edited.jpg

Face gym

Pevná a zdravá pokožka, uvolněný a šťastný výraz. Krása sice vychází zevnitř, ale i na povrchu ji můžeme pomoci. Sestavou inteligentních cviků zmírníme dopad času na naši tvář. 

Face yoga

Face massage

Gua sha

Face gym lekce mohou být individuální, skupinové, obojí prezenční, ale i on-line.

Lekce Face Gym objednávej do e-mailu

Lucy_-94_edited.jpg

+420 775 677 002

telefon 

e-mail 

  • Šedý Facebook Icon
  • Šedý Instagram Icon
  • Šedý Vimeo Icon
bottom of page