top of page
Vyhledat

B A L I , H O W T O G E T T H E R E

Dostat se na Bali, je aktuálně lehce složitější než dřív. Potřeba je trpělivost a nějaký peníz, ale dá se to. Já jsem cestovala v době, kdy situace byla těžší, víz se rozdávalo jen pár do měsíce, já měla štěstí.

Pokud plánujete cestu na Bali je potřeba počítat s časem a financemi navíc. Situace se mění každej měsíc, ale stále zůstává pravidlo: business víza a karanténa. Business víza, i když název může být matoucí, vás k žádnýmu businessu ale neopravňují. Vyřídit si je musíte z Česka a trvá to teď cca týden, přes agenturu nebo agenta. Je dobrý si taky zjistit jak mají v Indonésii svátky, protože jich mají dost a během nich jsou úřady zavřený.

Další věc, co se nemění je karanténa. Zatím stále v Jakartě, mezinárodní letiště na Bali stále nepřijímá mezinárodní lety. A to i přes to, že některý letecký společnosti vám na Bali letenku prodají. Tak bacha na to. Karanténa je v současnosti na 5 dní, v hotelu který si dopředu máte možnost vybrat a kterej si platíte. Platíte taky PCR testy, 3 a cena za ně je plus mínus stejná jako u nás.

86 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page